İddia: Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Montella

Adana Demirspor’dan ayrılan teknik yönetici Vincenzo Montella’nın Fenerbahçe’yle anlaştığı öne sürüldü.

Fenerbahçe’nin Türkiye Kupası’nı kazandığı Başakşehir maçının akabinde istifasını açıklayan Jesus’un kulüp Başkanı Ali Koç’a kararını yaklaşık 2 hafta evvel ilettiği öğrenilirken, kesin ayrılık sonucunda Koç’un Montella ile görüştüğü ortaya çıktı.

DHA, Adana Demirspor’un İtalyan hocası ile Ali Koç’un birkaç gün evvel bir ortaya geldiği ve her mevzuda mutabakata varıldığını tez etti.

Sergen Yalçın, Abdullah Avcı ve Lucescu’nun isimleri ortaya atılırken, Fenerbahçe idaresinin bu isimlerle temas kurmadığı ve en önemli adaylarının Montella olduğu öğrenildi. Mutabakatın yakın vakitte resmen açıklanması bekleniyor.

ZAJC İLE GÖRÜŞÜLECEK VALENCİA YOLCU

Öte yandan sarı-lacivertlilerde birçok futbolcunun kontratı de sona erecek. Valencia ve Zajc ile kiralık muahedesi tamamlanan Alioski’nin kulüpten ayrılmalarına kesin gözüyle bakılıyor. Jesus’tan istediği kadar müddet alamayan Zajc’ın ayrılık düşündüğü lakin Portekizli hocanın ayrılmasının akabinde bu fikrinin değiştiği belirtildi.

İRFAN CAN’IN DURUMU NET DEĞİL

İrfan Can Kahveci’nin durumu ise belirsizliğini koruyor. Bu dönem vakit zaman Fenerbahçe taraftarlarından reaksiyon gören İrfan Can’ın lider Ali Koç ile görüştüğü öğrenildi. Hem futbolcu hem de Fenerbahçe’yi tatmin edecek bir teklif olması durumunda, Kahveci’nin gruptan ayrılmasına sıcak bakılacak. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir