Hasan Çavuşoğlu: Herkesin hoşuna gitmeyebilir

Corendon Alanyaspor, Galatasaray deplasmanında 2-0 geriye düştüğü maçtan 2-2’lik beraberlikle ayrıldı.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu mücadele sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İkinci yarıdaki oyunla beraberliğin geldiğini söyleyen Çavuşoğlu, “Yine rakibe iki tane hoş ikram yaptık. Kolay kusurlardı ve gol oldu zati. Birinci yarı çekişmeyle geçti, Galatasaray tartışmasız büyük bir kulüp. İkinci yarı hocamızın değişiklikleriyle başladı. Rakibin de eksik olmasıyla top büsbütün bizdeydi. 2-2 berabere bitti, her iki kadronun oyuncularını da tebrik ediyorum.” sözlerini kullandı.

Hakemlerle ilgili tenkitlerin olağan olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, “Her vakit her yerde yansılar olur, herkesin güzeline gitmeyebilir. Bunlar futbolda olan şeyler. Ben hakemlerle ilgili en az konuşan liderim herhalde. Liderler, teknik heyetler, futbolcular üzere hakemler de kusur yaparlar. Bunlar her vakit futbolun içinde olacak.” dedi.

Galatasaray Lider Vekili Erden Timur’un hafta içi düzenlediği basın toplantısıyla ilgili yöneltilen bir sorunun akabinde Hasan Çavuşoğlu şu sözleri kullandı:

“Geçen hafta Antalyaspor maçında çok uygun oynadık, bugün de devamını bekliyorduk ancak iki şahsî yanılgıdan geriye düştük. Rakibin eksik kalması ve oyuncu değişiklikleriyle oyunu denetim altına aldık. Bunlar futbolda var. Ben hiçbir liderimizin, yöneticimizin açıklamasıyla ilgili yorum yapmam. Görüşlere hürmet duyarım lakin kimsenin açıklamalarıyla ilgili yorum yapmam. Erden Timur kardeşimizi çok severim çok uygun biri, görüşlerine hürmet duyuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir